021-91034207
تهران ، خیابان آزادی
تهران ، خیابان آزادی
021-91034207

رعایت حریم خصوصی

رصدخانه آتی‌کاو شریف به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

رصدخانه آتی‌کاو شریف متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات رصدخانه آتی‌کاو شریف، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط رصدخانه آتی‌کاو شریف جزئی از اموال رصدخانه آتی‌کاو شریف محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار رصدخانه آتی‌کاو شریف است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ایران کتاب محفوظ می‏‌دارد. 

بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات ، مشخصات آنها ، توضیحات ، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت رصدخانه آتی‌کاو شریف  و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج مجاز نمی باشد و کلیه این حقوق به صراحت برای رصدخانه آتی‌کاو شریف محفوظ است. 

در صورت استفاده از هر یک از خدمات رصدخانه آتی‌کاو شریف ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.