021-91034207
تهران ، خیابان آزادی
تهران ، خیابان آزادی
021-91034207

سؤالات متداول

وجه تمایز اصلی آکادمی به‌گزین در شیوه جذب، توانمندسازی و ارزیابی افراد است. آکادمی به‌گزین این مراحل را با دقت تمام انجام می‌دهد تا مطمئن باشد بهترین استعدادها را شناسایی و آن‌ها را متناسب با نیازهای واقعی کسب‌وکارهای ایرانی توانمند کرده است و هر فرد را به بهترین موقعیت شغلی متناسب با توانمندی‌هایش متصل کرده است.

محتوای آکادمی به‌نحوی طراحی شده است که شرکت‌کننده‌ها با شخصیت‌ها و ویژگی‌های متفاوت بتوانند از آن استفاده کنند. البته در کنار کلاس‌ها و کارگاه‌ها، جلسات کوچینگ گروهی و فردی هم در نظر گرفته شده تا افراد بتوانند چالش‌های شخصی‌شان را نیز مطرح و برطرف کنند.

به‌گزین برای ارزیابی اولیه متقاضیان سه آزمون‌ شامل آزمون هوش به‌گزین، آزمون قضاوت موقعیتی و آزمون شخصیت‌شناسی برگزار می‌کند. کسب حداقل امتیاز لازم در این آزمون‌ها برای ورود به جلسات مصاحبه الزامی است.  جلسه مصاحبه برای آشنایی بیشتر با متقاضیان و دغدغه‌های آن‌ها تشکیل می‌شود و به نوعی باعث ایجاد شناخت اولیه بین ما و شما می‌شود. به همین دلیل نیاز به دانش تخصصی و مهارت خاصی ندارد. از طرفی به علت اینکه تعداد افراد زیادی برای شرکت کردن در آکادمی درخواست کرده‌اند، از طریق مصاحبه افرادی را انتخاب می‌‌شوند که می‌توانند بهره بیشتری از آکادمی ببرند.

برای شرکت در آکادمی به‌گزین لازم است دستِ‌کم دانش‌آموخته کارشناسی و دارای 3 سال سابقه کار باشید. علاوه بر این در خود پتانسیل و علاقمندی مدیریت ببینید.

وجه تمایز اصلی آکادمی به‌گزین با سایر دوره‌های آموزش مدیریت، برخورداری از فاز به‌هم‌رسانی است. آکادمی به‌گزین مفتخر است که برگزیدگان دوره آموزشی را برای جذب به کسب‌وکارهای برتر کشور معرفی کند.

آکادمی از طرف رصدخانه آتی‌کاو شریف و حامیان دیگر حمایت می‌شود. به‌همین دلیل دانش‌پذیران آکادمی تنها درصدی از هزینه تمام شده را پرداخت می‌کنند. ازسوی دیگر برای برگزیدگان آکادمیامکان استفاده از بورس تحصیلی هم وجود دارد. ازاین‌رو پیشنهاد می‌کنیم اگر مصمم هستید در آکادمی شرکت کنید، نگران هزینه نباشید و اقدام کنید.